O NÁS

   

Cílem činnosti společnosti KOMPLEXING s.r.o. je poskytovat s řádnou péčí a zájmem profesionální komplexní služby, abyste se Vy mohli naplno věnovat jen hlavním cílům Vašeho podnikání.

Hlavní náplní a výhodou činnosti společnosti KOMPLEXING s.r.o.  je široký rozsah služeb, který začíná vedením účetnictví a zpracováním mezd, ekonomickým poradenstvím, daňovým a právním servisem, investičním poradenstvím, oceňováním majetku, manažerskými a interpersonálními dovednostmi, koučováním, personálním a marketingovým poradenstvím, IT službami, tvorbou webových stránek a končí kancelářským servisem.

Neméně významnou činností společnosti je také Integrační pomoc cizincům při jejich zapojení do českého prostředí, a to zejména v podnikatelské sféře.

Disponujeme kvalifikovaným týmem odborníků, kteří mají mnohaleté zkušenosti a praxí v daném oboru. Odbornost, kvalita, spolehlivost a srozumitelnost jsou pro nás tak samozřejmostí.

 

MISE:  Budovat dlouhodobé a vzájemně výhodné vztahy se zákazníky a nabízet jim vždy nejlepší možné řešení jejich potřeb.

VIZE:  Pracovat společně a odpovědně na maximalizaci zisku z Vašeho podnikání a být předním poskytovatelem služeb v dané oblasti.

© 2014 Komplexing s.r.o.   /   telefon 777 772 398   /   email: fortiz@seznam.cz